MÖBLER / Bord / Spelbord 7637060
nr 763 7060
Spelbord
Sent 1700-tal, Holland, längd: 94, djup: 46, höjd: 74
Kondition: fanérskador, främre benet skadat
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:14:47
4/6 13:25:27